Biurko z nadstawką – funkcjonalny mebel dla Twojego dziecka

Każde dziecko chce posiadać ładny i wyjątkowy pokój. Zwłaszcza, gdy wkracza w wiek dojrzewania większą uwagę zwraca na wygląd i styl. Urządzenie pokoju jednak nie może być całkowicie oddane w ręce nastolatka. Wyposażenie pokoju powinno być funkcjonalne i komfortowe, pokój młodzieżowy musi posiadać wydzielone miejsce do relaksu oraz pracy i nauki.

Młodzież dużą ilość czasu spędza odrabiając lekcje lub pracując przy komputerze. Dlatego bardzo ważnym elementem wystroju pokoju dziecięcego jest biurko. Biurko powinno odpowiadać dziecku, a także umożliwiać mu wygodną i właściwą pracę. Istotną kwestią jest wykonanie biura, musi ono być trwałe i solidne. Warto, więc korzystać z drewnianych mebli, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego przy wyborze biurka istotna jest jego wysokość, która pozwoli utrzymać właściwą postawę ciała przez siedzącego przed nim młodego człowieka.

Młodzież spędza bardzo dużo czasu przed komputerem – ucząc się, bawiąc i kontaktując ze znajomymi, dlatego świetnym rozwiązaniem jest biurko z nastawką. Biurko z nadstawką oferuje dużo miejsca na komputer, pomoce naukowe i dekoracje. Dodatkowo dostępne jest w przeróżnych kolorach i wykończeniach.

Biurko z nadstawką – opis i zalety

Biurko z nadstawką produkowane jest przez firmę Minko, która jest rodzinną i polską manufakturą meblarską. Projektuje meble z naturalnego drewna bukowego lub dębowego, odznaczające się ciekawym designem i wzornictwem.

Biurko z nadstawką Basic posiada odpowiednio dopasowany blat, który umożliwia właściwą pracę przy komputerze. Rozłożony laptop nie zajmuje całej powierzchni biurka i dzięki temu można ją wykorzystać do innych celów – pisania, czytania czy też zabawy.

Dodatkowo nadstawka pozwala sprawnie przechować szkolne pomoce, książki i zeszyty oraz drobne pamiątki lub ramki ze zdjęciami. Po za tym w biurku umieszczone są dwie szuflady, które umożliwiają zachowanie porządku po zakończonej pracy. Biurko z nadstawką jest niezwykle ustawne i z łatwością zmieści się w każdym pokoju dziecięcym. Dostępne jest w sprzedaży w dwóch standardowych wymiarach:

  • szerokość 100, 4 cm lub 120, 4 cm
  • głębokość 50, 4 cm
  • wysokość roboczego blatu 75, 8 cm +10cm nadstawka
  • wysokość samego blatu 10, 8 cm+ 3 cm łączyna pod blatem
  • wymiary nadstawki 15x wysokość 10cm

Biurko z nadstawką od Minko dostępne są w dużej palecie materiałów oraz kolorów. Wykonane jest z drewna bukowego lub dębowego i może posiadać naturalne przebarwienia wynikające z poszczególnej partii drewna. Kolor blatu w biurku z nadstawką może zostać indywidualnie wybrany z całej palety kolorów Basic lub NCS. Wykonany jest on z płyty laminowanej i może mieć wykończenie półmatowe gładkie lub półmatowe grudkowate. Biurko z nadstawką posiada stabilny stelaż drewniany dostępny w kolorze – białym i czarnym.

Biurko z nadstawką Basic bardzo chętnie wybierane jest przez młodzież. Posiada minimalistyczny i prosty styl, dzięki któremu perfekcyjnie wpasowuje się w każdą przestrzeń. Zakupując biurko z nadstawką od firmy Minko, masz pewność, że Twoje dziecko pracuje lub bawi się w prawidłowych i komfortowych warunkach.

Post Author: admin

Dodaj komentarz